Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Новини

Дата: від до Скинути
09 Серпня, 2023 р., 09:10
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
07 Серпня, 2023 р., 08:00
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
04 Серпня, 2023 р., 17:16
                Теперішній ризик захворіти внаслідок споживання недоброякісної питної води дуже високий. До хвороб, викликаних водним фактором  виникнення, належать інфекційні захворювання (вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо), а також хвороби, що пов’язані з хімічним забрудненням води (водно-нітратна метгемоглобінемія, флюорози, отруєння токсинами синьо-зелених водоростей тощо). На жаль, всі перелічені хвороби трапляються і в Україні. Щороку Міністерство охорони здоров’я повідомляє про спалахи тих чи інших захворювань, пов’язаних з водою.
04 Серпня, 2023 р., 17:01
Нещодавно на базі Чорноморського національного університету ім. П. Могили відкрили перший на півдні України й четвертий загалом у державі Центр ветеранського розвитку. Заклад розпочинає роботу у межах ініціатив Мінветеранів у контексті розбудови системи повернення військовослужбовців від військової кар’єри до цивільного життя.
03 Серпня, 2023 р., 12:16
Бути справжнім героєм для самого себе — це звернутися по допомогу. Зберігайте і поширюйте важливі номери, за якими можна знайти підтримку. Зазначимо, що гарячі лінії діють за підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» створеної за ініціативою першої леді Олена Зеленська.
03 Серпня, 2023 р., 08:44
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
01 Серпня, 2023 р., 20:05
   Що таке «Рівний-рівному»? Принцип, про який все частіше говорять стосовно відновлення військових, ефективно застосовує вітчизняна поліція.  
30 Липня, 2023 р., 06:35
Рівно десять років тому Генеральною Асамблеєю ООН обрано 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.
28 Липня, 2023 р., 09:40
Знайти спеціаліста, якому ви довіритесь і зможете відкритись – задача не з легких. Міністерство охорони здоров'я України підготувало для вас алгоритм, який допоможе зорієнтуватись та обрати психолога, з яким робота буде ефективною. Психотерапія – це зона довіри, і якщо вам щось не сподобалось, краще це обговорити зі своїм терапевтом. Якщо боїтесь чи не можете, то навряд чи ваша взаємодія проходить коректно. ⭐️Багато людей знаходять «своїх» спеціалістів за рекомендаціями від знайомих, колег. Цей спосіб має право на існування, але враховуйте, що всі ми – різні, а отже, спеціаліст, який підійшов вашому другу, може абсолютно не підійти вам.  ⭐️Звертайте увагу на освіту спеціаліста. Психолог повинен мати вищу освіту за напрямом «Психологія», а  у психіатра взагалі обов’язково має бути медична освіта, адже він може виписувати медикаментозне лікування. ⭐️ Пошукайте відгуки про фахівця в інтернеті. ⭐️ Не бійтесь пробувати, ви можете не знайти контакт з першим же спеціалістом, і це нормально. Домовтесь про пробну зустріч і подумайте, чи було вам комфортно, а також чи прийнятним і корисним для вас було те, що говорив і обіцяв вам спеціаліст. Більше про те, на що варто звернути увагу під час пошуку спеціаліста для себе або для дитини – в статті: https://bit.ly/3Q1uKkW  ℹ️ Матеріал підготовлено в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська. #тияк
27 Липня, 2023 р., 13:19
Національна соціальна сервісна служба України розробила пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи. Згідно з даними Міжнародної організації з міграції в Україні, з грудня 2000 року до 30 червня 2023 року, 19 716 осіб отримали комплексну реінтеграційну допомогу після постраждання від торгівлі людьми.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора