Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Новини

Дата: від до Скинути
26 Липня, 2023 р., 21:38
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших. ОЛЕКСІЙ ХОМИЧ, фельдшер виїзної бригади швидкої допомоги (с. Шевченкове)
25 Липня, 2023 р., 15:36
       З метою профілактики захворювання на гепатит А  Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, нагадує, яких заходів слід вживати для попередження захворювання на гепатит А.
25 Липня, 2023 р., 14:52
Вакцинувати домашню кішечку чи ні? А якщо антирабічна вакцина негативно вплине на здоров'я улюбленці? - ці і більше питань задає собі всласник тварини. Все це міфи. Щеплення тварин проти сказу рятує їх та ваше здоров'я!  
25 Липня, 2023 р., 14:34
⚡️У межах ініціативи Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я продовжується комунікаційна кампанія «Ти як?» Звернутись за психологічною допомогою ви можете до партнерів ініціативи «Ти як?»👇  
25 Липня, 2023 р., 11:45
Відважні, красиві, сильні хлопці та дівчата, чоловіки та жінки... Але… Хтось втратив ногу, хтось – лишився руки. Або всього разом.
24 Липня, 2023 р., 14:38
«Ментальне здоровʼя під час війни важливе, як ніколи», – сімейна лікарка Руслана Омелянчук з Миколаєва Руслана Омелянчук працює👩🏻‍⚕️ сімейним лікарем в одній із лікарень Миколаєва. На цей час має дві тисячі пацієнтів. З моменту повномасштабного вторгнення залишилась у Миколаєві та приймала пацієнтів в одному з найбільш обстрілюваних районів міста. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора