Баштанський район Миколаївська область

26 Квітня, 2024 р., 08:27
Паразитози- це захворювання людини, які викликаються паразитами (гельмінтами та найпростішими).  Відомо більше трьохсот паразитів, які викликають захворювання. Найбільш поширеними є: ентеробіоз, аскаридоз, трихоцефальоз, дирофіляріоз, токсокароз, трихінельоз, теніози, малярія, лейшманіоз, лямбліоз, криптоспоридіоз, шистосомоз та ін.
22 Квітня, 2024 р., 13:08
Сервіси та організації Платформи допомоги врятованим надають гуманітарну підтримку постраждалим від війни та тим, хто цього потребує:
18 Квітня, 2024 р., 08:32
Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє: наказом Національного органу стандартизації ДП “УкрНДНЦ” від 25 березня 2024 року №98 було прийнято Кодекс усталеної практики 4:2024 “Настанова з проєктування при будівництві приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до моделей організації харчування”,
17 Квітня, 2024 р., 21:53
       Ротавірус – це вірусний збудник, який викликає гострий гастроентерит (розлад шлунково-кишкового тракту). Ротавірусні інфекції є найпоширенішою причиною діареї у дітей.
16 Квітня, 2024 р., 16:40
Ви роботодавець та влаштували на роботу внутрішньо переміщену особу, яка отримала статус після 24 лютого 2022 року? Отримуйте грошову компенсацію від держави впродовж трьох місяців з дня працевлаштування людини або впродовж шести місяців - якщо ВПО має інвалідність.
15 Квітня, 2024 р., 11:50
Крим – єдиний регіон України, який є історичною домівкою одразу для трьох корінних народів: кримських татар, караїмів та кримчаків. Тож ми маємо будувати його майбутнє як цілісну мозаїку різноманітних культур і як місце, де корінні народи почуватимуть себе дійсно вдома.
11 Квітня, 2024 р., 11:13
Шановні жителі територіальної громади!
09 Квітня, 2024 р., 11:09
З метою створення належних умов, спрямованих на збереження здоров’я дітей/учнів під час перебування в навчально-виховному закладі, недопущення епідемічних ускладнень, організації харчування дітей відповідно до вимог чинного законодавства спеціалісти Баштанського районного управління  Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області в березні поточного року взяли участь у комісійних обстеженнях харчоблоків закладів освіти Новобузької міської ради та Інгульської сільської ради, організованих органами місцевого самоврядування. Всього обстежено 16 харчоблоків закладів освіти, зокрема 4 заклади дошкільної освіти та 12 загальної середньої освіти.