Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Проект генерального плану

2021 рік

Заява про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про стратегічну екологічну оцінку до генеральних планів с. Скобелеве, с. Суходілля, с. Шевченкове Баштанського району Миколаївської області

Генеральний план с. Шевченкове (проект)

 

 

 

 

 

 

 

План зонування (проект)

території с.Шевченкове

 

Генеральний план с. Суходілля (проект)

 

 

 

 

 

 

План зонування (проект)

території с.Cуходілля

 

Генеральний план с. Скобелеве (проект)

 

 

 

 

 

План зонування (проект)

території с.Cкобелеве

*  *  *  *  *

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні мешканці

с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля!

Повідомляємо, що з 13 травня 2021 року починаються громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звітів про стратегічну екологічну оцінку до документів державного планування - генеральних планів забудови території с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля Миколаївської області на підставі рішення Володимирівської сільської ради №111/7 від «06» квітня 2021 року «Про надання дозволу  на розробку генеральних планів с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля».

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу -  Володимирівська сільська рада Миколаївської області, виконавець – ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр».

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Володимирівської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 91, село Володимирівка, Миколаївська обл., 56065 та на адресу електронної пошти volsilskarada@ukr.net поміткою «Обговорення».

 Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 17.00 години 13.06.2021 року.

 Ознайомитися з документацією можна за адресою: вул. Центральна, 91, село Володимирівка, Миколаївська обл., 56065 та на сайті сільської ради на сторінці Містобудівна документація в розділі Проект генерального плану.

Відповідальний спеціаліст Іванченко Н.М., тел. 0965829134.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про початок процедури проведення громадських слухань щодо містобудівної документації – проектів Генеральних планів та  розділів «Охорона навколишнього природного середовища» с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля Володимирівської  сільської територіальної громади Миколаївської області

Генеральні плани розробляються у зв’язку з тим, що попередньо розроблена містобудівна документація частково втратила актуальність, а також у зв’язку з отриманням містобудівної документації, яка б дала можливість приймати управлінські рішення щодо розміщення нових території для житлової та громадської забудови, впорядкування його територій, а також забезпечити сталий розвиток населеного пункту, визначивши черговість розміщення нової житлової забудови, покращення культурно-побутового обслуговування населення та існуючого функціонального зонування території міста, удосконалення вулично-дорожньої мережі, забезпечення формування повноцінного життєвого середовища.    

Генеральні планис. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля складається з текстових та графічних матеріалів. До складу текстових матеріалів включаються – пояснювальна записка, основні положення Генеральних планів. Розроблено розділи «Охорона навколишнього природного середовища».  Графічні матеріали Генеральнихпланівта масштаби – згідно завдання на проектування та ДБН Б.1.1-15:2012.

Замовник – Виконавчий комітет Володимирівської сільської ради, вул. Центральна, 91, село Володимирівка, Миколаївська обл., 56065.

Розробник проекту – ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр». Головний архітектор проекту – Матвіїв О.В.. Адреса: м. Миколаїв, вул.. Нікольська, 29/1.

Підстави для розроблення проекту – рішення Володимирівської сільської  ради №111/7 від «06» квітня 2021 року «Про надання дозволу  на розробку генеральних планів с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля».

Матеріали проектів Генеральних планів та розділи «Охорона навколишнього природного середовища» с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля розміщені з 13.05.2021 по 14.06.2021 р. в приміщенні Володимирівської сільської ради за адресою:вул. Центральна, 91, село Володимирівка, Миколаївська обл., 56065та на сайті  сільської ради.

Відповідальним за організацію громадських слухань та розгляду пропозицій громадськості призначено Іванченко Надію Михайлівну  тел.0965829134.

Розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до проектів Генеральних планів та розділів «Охорона навколишнього природного середовища» с. Скобелеве, с. Шевченкове, с. Суходілля приймаються з 13.05.2021 по 14.06.2021 до 9:00, шляхом подання письмового звернення до Володимирівської сільської ради за адресою:вул. Центральна, 91, село Володимирівка, Миколаївська обл., 56065 та на адресу електронної пошти volsilskarada@ukr.net поміткою «Обговорення».

14.06.2021 о 11.00 год. в приміщенні будинку культури за адресою: вул. Центральна, 7, село Скобелеве, Миколаївська обл., 56054 розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Скобелеве,

14.06.2021 о 13.00 год. в приміщенні будинку культури за адресою: село Суходілля, Миколаївська обл., 56054 розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Суходілля.

14.06.2021 о 14.00 год. в приміщенні будинку культури за адресою: вул. Пігарьоа, 36, село Шевченкове, Миколаївська обл., 56052 розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Шевченкове.

 

 

2019 рік

«Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської  ради»

Відповідно ст. 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Володимирівська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської ради (с.Володимиріка та с.Олександрівка).

Підстава для розроблення: рішення сімнадцятої сесії сьомого скликанняВолодимирівської сільської ради від 15 травня 2019 року № 203/17  «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації  населених пунктів Володимирівської  сільської ради».

Замовник: виконавчий комітет Володимирівської сільської ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської ради (с.Володимиріка та с.Олександрівка)  у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населених пунктів.

 

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Володимирівської сільської ради за адресою: 56065, с.Володимирівка, вул. Центральна, 91.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської ради (с.Володимиріка та с.Олександрівка).

Рішення про розроблення генерального плану

Заява про  стратегічну екологічну оцінку

З В І Т
ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

                               до генерального плану с. Володимирівка                                            
Казанківського району Миколаївської області

 

З В І Т
ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
 до генерального плану с. Олександрівка

Казанківського району Миколаївської області

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні мешканці

сіл Олександрівка, Володимирівка!

 

Повідомляємо, що з 09 серпня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звіту про стратегічну екологічну оцінку до документа державного планування - генерального плану забудови території поєднаного з планом зонування с. Олександрівка, с. Володимирвка Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Володимирівської сільської ради 203/17 від 15 травня 2019 р.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, -  Володимирівська сільська рада Казанківського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «МОІЦ».

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Володимирівської сільської ради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, або на електронну адресу: volsilskarada@ukr.net .

 Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 17.00 години 08.09.2019 року.

  Ознайомитися з документацією можна за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, а також на офіційному веб-сайті - https://volodymyrivska-gromada.gov.ua/

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Володимирівська сільська рада повідомляє, що з 09 серпня 2019 року починаються громадські обговорення проекту генерального плану забудови території поєднаного з планом зонування с. Олександрівка Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Володимирівської сільської ради №203/17 від 15 травня 2019 р.

Замовник документу, який приймає рішення про затвердження документу, -  Володимирівська сільська рада Казанківського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «МОІЦ».

Ознайомитись з проектом генерального плану с. Олександрівка можливо в приміщенні сільради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, а також на офіційному веб-сайті -https://volodymyrivska-gromada.gov.ua/.

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Володимирівської сільської ради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, або на електронну адресу: volsilskarada@ukr.net.

 

Строк подання пропозицій громадськості – до «09» вересня 2019 р.

Строк завершення розгляду пропозицій 17:00 «10» вересня 2019 р.

 

 «11» вересня 2019 р. в приміщенні  Олександрівського будинку культури відбудуться громадські слухання проекту генерального плану с. Олександрівка  з розділом Охорона навколишнього природного середовища".

Громадські слухання з обговорення генерального плану відбудуться о 10.00 год.

 

Генеральний план (проект)

с.Олександрівка Володимирівської сільської ради Миколаївської області 

 

 

 

План зонування (проект)

території с.Олександрівка

Володимирівської сільської ради Миколаївської області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Володимирівська сільська рада повідомляє, що з 15 серпня 2019 року починаються громадські обговорення проекту генерального плану забудови території поєднаного з планом зонування с. Володимирівка Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Володимирівської сільської ради №203/17 від 15 травня 2019 р.

Замовник документу, який приймає рішення про затвердження документу, -  Володимирівська сільська рада Казанківського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «МОІЦ».

Ознайомитись з проектом генерального плану с. Володимирівка можливо в приміщенні сільради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, а також на офіційному веб-сайті -https://volodymyrivska-gromada.gov.ua/.

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Володимирівської сільської ради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, або на електронну адресу: volsilskarada@ukr.net.

Строк подання пропозицій громадськості – до «15» вересня 2019 р.

Строк завершення розгляду пропозицій 17:00 «16» вересня 2019 р.

 «17» вересня 2019 р. в приміщенні  Володимирівського будинку культури відбудуться громадські слухання проекту генерального плану с. Володимирівка  з розділом Охорона навколишнього природного середовища".

Громадські слухання з обговорення генерального плану відбудуться о 10.00 год.

 

Генеральний план (проект)

с.Володимирівка Володимирівської сільської ради Миколаївської області 

Протокол громадських слухань Генерального плану с. Олександрівка від 11.09.2019 р.

Протокол громадських слухань Генерального плану с.Володимирівка від 17.09.2019 р.

 

 

 

*  *  *

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора