Володимирівська громада

Казанківський район Миколаївська область

Проект генерального плану

«Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської  ради»

Відповідно ст. 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Володимирівська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської ради (с.Володимиріка та с.Олександрівка).

Підстава для розроблення: рішення сімнадцятої сесії сьомого скликанняВолодимирівської сільської ради від 15 травня 2019 року № 203/17  «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації  населених пунктів Володимирівської  сільської ради».

Замовник: виконавчий комітет Володимирівської сільської ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської ради (с.Володимиріка та с.Олександрівка)  у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населених пунктів.

 

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Володимирівської сільської ради за адресою: 56065, с.Володимирівка, вул. Центральна, 91.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування населених пунктів Володимирівської сільської ради (с.Володимиріка та с.Олександрівка).

Рішення про розроблення генерального плану

Заява про  стратегічну екологічну оцінку

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора