Управління держпраці інформує

29 Серпня, 2022 р., 08:41
За підтримки Проекту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», що фінансується Європейським Союзом, з метою висвітлення проблеми примусової праці серед вимушених переселенців виготовлено відповідні відеоматеріали,
28 Березня, 2022 р., 08:20
Держпраці розпочала проєкт з надання консультаційної підтримки підприємствам, які у зв’язку з складною безпековою ситуацією переміщують свій бізнес до інших регіонів України.
10 Лютого, 2022 р., 16:09
Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», вимоги якої  застосовується з 1 січня 2022 року передбачено збільшення базового розміру нарахування заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці. Збільшення заробітних плат має бути диференційованим  з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи та відбуватися в  межах фонду оплати праці.