Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Шановні мешканці сіл, селищ Володимирівської сільської ради!

Просимо протягом місяця з дня оприлюднення аналізу регуляторного впливу до проекту рішення Володимирівської сільської ради «Про  встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік на території Володимирівської сільської ради» ( до 13.06.2021 р.) направляти свої письмові пропозиції, зауваження до виконавчого комітету Володимирівської  сільської ради, на адресу:

Індекс 56065, с. Володимирівка,  Баштанського району Миколаївської області, вул. Центральна, 91,

Тел. 0683592590  та на електронну адресу – volsilskarada@ukr.net

Проект рішення «Про  встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік на території Володимирівської сільської ради»

Проект: Додаток 1 "Податок на нерухоме майно"

Проект: Додаток 2 "Транспортний податок"

Проект: Додаток 3 "Земельний податок"

Проект: Додаток 4 "Акцизний податок"

Проект: Додаток 5 "Єдиний податок"

2020 рік

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта   -  "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Володимирівської сільської ради"

Проект рішення «Про  встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Володимирівської сільської ради»