Баштанський район Миколаївська область

"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

09 Грудня, 2021 р., 10:27
Волонтер - фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги.
06 Грудня, 2021 р., 15:37
Безоплатна правова допомога - правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.
10 Листопада, 2021 р., 10:01
Запрошення іноземця та особи без громадянства від фізичної особи – це нотаріально посвідчена заява, яка є підставою для оформлення в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном короткострокової візи типу С для в’їзду в Україну.
28 Жовтня, 2021 р., 08:26
Відпустка за роботу з комп’ютером — це різновид щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, яка надається залежно від часу фактичної зайнятості роботою на комп’ютері.