Баштанський район Миколаївська область

"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

29 Серпня, 2022 р., 09:52
Як завершити процедуру отримання водійського посвідчення, якщо ви вимушено переїхали. Якщо вам потрібна правова консультація, відповіді на деякі поширенні запитання є на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid»: https://cutt.ly/SXeLBPK Якщо бажаєте поспілкуватися з нашим фахівцем: - телефонуйте до контакт-центру 0800 213 103 (дзвінки безкоштовні) - або завітайте до бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro
16 Серпня, 2022 р., 15:47
Чи можна вважати зниклою безвісти людину, яка тривалий час не виходить на зв’язок? Чи можна в такому разі оформити пенсію по втраті годувальника людині з інвалідністю, яка перебуває на утриманні зниклої людини? Протягом якого часу виплачуватиметься пенсія по втраті годувальника? Відповіді на ці запитання ви знайдете в інфографіці:
10 Травня, 2022 р., 08:46
З 5 по 26 травня2022 року триває прийом робіт на щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги. Переможці отримають грамоти та подарунки.
28 Січня, 2022 р., 12:57
Підстави та порядок заміни адвокатів або працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають безоплатну вторинну правову допомогу