Баштанський район Миколаївська область

"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

29 Серпня, 2022 р., 09:52
Як завершити процедуру отримання водійського посвідчення, якщо ви вимушено переїхали. Якщо вам потрібна правова консультація, відповіді на деякі поширенні запитання є на довідково-інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid»: https://cutt.ly/SXeLBPK Якщо бажаєте поспілкуватися з нашим фахівцем: - телефонуйте до контакт-центру 0800 213 103 (дзвінки безкоштовні) - або завітайте до бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro
16 Серпня, 2022 р., 15:47
Чи можна вважати зниклою безвісти людину, яка тривалий час не виходить на зв’язок? Чи можна в такому разі оформити пенсію по втраті годувальника людині з інвалідністю, яка перебуває на утриманні зниклої людини? Протягом якого часу виплачуватиметься пенсія по втраті годувальника? Відповіді на ці запитання ви знайдете в інфографіці:
10 Травня, 2022 р., 08:46
З 5 по 26 травня2022 року триває прийом робіт на щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги. Переможці отримають грамоти та подарунки.
28 Січня, 2022 р., 12:57
Підстави та порядок заміни адвокатів або працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають безоплатну вторинну правову допомогу
14 Січня, 2022 р., 13:33
Згідно з частиною першою ст.23 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, мають право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу.
29 Грудня, 2021 р., 09:32
Викривачу, його близьким особам: