"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

17 Січня, 2021 р., 23:14
Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете у Миколаївському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (0512)44-54-60. mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua Ми працюємо: у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід., у п'ятницю - з 08.00 год. до 15:45 год. Бюро правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання БВПД розташовані за адресами:
12 Січня, 2021 р., 23:18
Особливості виконання договірних зобов'язань в умовах карантину
06 Січня, 2021 р., 10:06
Зміна прізвища дитини молодшого віку
04 Січня, 2021 р., 09:07
Державний контроль якості лікарських засобів
23 Грудня, 2020 р., 16:23
Якщо спадкоємець протягом встановленого строку не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.
02 Грудня, 2020 р., 16:27
Відеоролик: Як отримати компенсацію за житло, зруйноване на сході України
02 Грудня, 2020 р., 16:06
Вирішення спорів у досудовому порядку щодо земельних ділянок та прав на них може бути реалізоване через звернення:
26 Листопада, 2020 р., 08:35
Відповідно до статті 24 Закону України "Про звернення громадян" громадяни, особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.