"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

05 Червня, 2019 р., 14:57
Як отримати безкоштовні ліки?
30 Травня, 2019 р., 10:41
Хто така дитина з інвалідністю?
23 Травня, 2019 р., 16:23
   Де може бути зареєстроване місце проживання новонародженоїдитини?
16 Травня, 2019 р., 13:17
Миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги вул. Космонавтів, 61 м. Миколаїв, 54020, Україна Т. (0512) 44-54-60, 44-54-61 Е:mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua
26 Лютого, 2019 р., 09:39
Хто може стати усиновлювачем та що для цього потрібно зробити розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко
01 Лютого, 2019 р., 11:15
БУЛІНГ – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.
13 Грудня, 2018 р., 13:16
Чи може бути факт встановлення інвалідності підставою для звільнення - розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко

20 Листопада, 2018 р., 20:30
Як отримати субсидію та в якому випадку її надання можуть припинити – розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко