Безоплатна правнича допомога

Фото без описуСистема безоплатної правничої допомоги

Безоплатні послуги юриста / адвоката можна отримати від системи безоплатної правничої допомоги, зокрема:

• консультації і допомогу зі складенням документів;
  • допомогу зі зверненням до суду (вторинну правничу допомогу).На цей вид послуг мають право окремі категорії громадян, визначені у ст. 14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу», зокрема: внутрішньо переміщені особи, люди з низьким доходом, діти, ветерани війни, члени загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України та інші;

Детальніше про послуги системи БПД та як звернутися:  https://legalaid.gov.ua/kliyentam/pro-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-bpd/

17 Квітня, 2024 р., 08:56
Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається
11 Березня, 2024 р., 15:03
Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.
22 Лютого, 2024 р., 14:32
Прагнете допомагати вразливим категоріям людей і маєте трохи вільного часу? Приєднуйтеся до проєкту «Волонтер БПД».
14 Лютого, 2024 р., 08:40
Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.
06 Лютого, 2024 р., 09:01
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.
01 Лютого, 2024 р., 08:46
Термін “дитина війни” донедавна асоціювався з тими, хто народився до закінчення Другої світової війни, і побачити його ми могли здебільшого у посвідченні літніх людей або у книжках з історії. Але тепер, під час російської збройної агресії, українці зіткнулися з цим терміном в реальному житті, що залишає відбиток на покоління. Чинне законодавство визначає цей статус як "дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів"
01 Грудня, 2023 р., 08:36
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.