"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

25 Травня, 2020 р., 23:36
Найважливішими міжнародно-правовими документами, які спрямовані на протидію торгівлі людьми, є Протокол про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, та покарання за неї, що доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності 2000 року (далі також — «Палермський протокол 2000 року»), і Конвенція Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми 2005 року.
18 Травня, 2020 р., 10:28
Оформлення біометричних документів для громадян, які раніше документувались на територіях, що є тимчасово окупованими
27 Квітня, 2020 р., 14:45
Державний нагляд за додержанням законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці здійснюють:
22 Квітня, 2020 р., 22:12
Державний аграрний реєстр - безкоштовний електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою і сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною і простежуваною. Це новий он-лайн-сервіс для аграріїв.
14 Квітня, 2020 р., 09:49
Способи засвідчення копій документів