Миколаївська область, Казанківський район

"Я маю право!"

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» (далі - «ЯМП!»), ключовою метою якого є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції, за підтримки USAID “Нове правосуддя”, БФ Відродження, інших донорів та партнерів проекту.

В рамках «ЯМП!» працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють широкомасшабну просвітницьку кампанію серед населення з інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: різноманітні заходи, флешмоби, розповсюдження інформаційних буклетів та методичних рекомендацій у місцях масового скупчення людей (в торгових центрах, на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, в транспорті тощо).

Даний проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються.

В зазначеному розділі  будуть розміщуватись різноманітні матеріали правороз’яснювального спрямування: консультації Міністра юстиції України Павла Петренка з актуальних правових питань, інформаційні буклети тощо.

01 Лютого, 2019 р., 11:15
БУЛІНГ – це дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.
13 Грудня, 2018 р., 13:16
Чи може бути факт встановлення інвалідності підставою для звільнення - розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко

20 Листопада, 2018 р., 20:30
Як отримати субсидію та в якому випадку її надання можуть припинити – розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко

14 Листопада, 2018 р., 14:58
Про право учасника АТО на отримання земельної ділянки розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко

31 Жовтня, 2018 р., 20:22
Чи може колишнє подружжя розділити майно самостійно і що робити, якщо спільну мову не знайшли? – консультує Міністр юстиції Павло Петренко

23 Жовтня, 2018 р., 15:20
Мін'юст виступив з ініціативою щодо роботи у віддалених селах та містечках, де немає нотаріусів, Уповноважених осіб – роз’яснює Міністр юстиції України Павло Петренко

17 Жовтня, 2018 р., 23:36
Порушують право на спілкування з дитиною? Що робити розповідає Міністр юстиції України Павло Петренко

10 Жовтня, 2018 р., 23:33
Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

25 Вересня, 2018 р., 23:29
Що може стати причиною позбавлення батьківських прав? – консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

10 Вересня, 2018 р., 23:26
Домашнє насилля: куди звернутися по допомогу та яке покарання очікує на агресора – консультує Міністр юстиції України Павло Петренко