01 Лютого, 2024 р., 09:41
     Нездорове харчування призводить до багатьох захворювань, пов’язаних із дефіцитом поживних речовин, калорій або ж із їх надлишком. Особливо це небезпечно в дитячому та підлітковому віці, коли продовжують формуватися всі системи організму.
26 Січня, 2024 р., 17:15
25 січня 2024 року на території Баштанського району зареєстровано випадок високопатогенного грипу птиці типу А субтипу Н5 в приватному домогосподарстві жительки м. Новий Буг.
24 Січня, 2024 р., 14:58
          Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походження з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара , 50, офіс 7, м.Київ, 01033).
19 Січня, 2024 р., 15:48
19 Січня, 2024 р., 15:42
Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, з якими можна детально ознайомитися за наступними посиланнями👇
19 Січня, 2024 р., 15:35
17 Січня, 2024 р., 13:01
Податкова служба зацікавлена в інформаційних контактах та ефективній взаємодії з бізнес-спільнотою та громадськістю та використовує у цьому напрямку різні формати співпраці та спілкування.