Оголошення від Департаменту агропромислового розвитку

02 Березня, 2023 р., 08:57
Доводимо до Вашого відома, що з 01 березня 2023 року невеликі агровиробники зможуть отримати підтримку, у вигляді мінеральних добрив для ярих і озимих культур та посівного матеріалу соняшника завдяки проєкту, що впроваджується Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України.
01 Лютого, 2023 р., 08:11
Всеукраїнська Аграрна Рада у співпраці з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та Державною податковою службою України об 11:00 годині 07 лютого 2023 року буде проведено вебінар щодо мінімального податкового зобов’язання та 4 групи платників єдиного податку.
27 Січня, 2023 р., 08:52
Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено для органів місцевого самоврядування, аграріїв та власників пасік презентаційні матеріали щодо заходів профілактики отруєння бджіл.
22 Листопада, 2022 р., 10:35
Департамент Агропромислового розвитку Миколаївської ОВА повідомляє про продовження реєстрації заяв аграріїв у ДАР:
26 Жовтня, 2022 р., 08:17
Державний аграрний реєстр (ДАР) реалізовує перші програми допомоги дрібним виробникам сільгосппродукції, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.
17 Жовтня, 2022 р., 14:19
   Міністерство аграрної політики та продовольства України і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв, що не