Конкурс на посаду керівника

Рішення про затвердження Положення

Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності

Перелік питань на конкурс

Оголошення
про конкурс на заміщення посади директора Володимирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Баштанського району Миколаївської області

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Володимирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Володимирівської сільської ради Миколаївської області (с.Вволодимирівка, вул.. Седнєва, 83)

Найменування посади та умови праці:

Директор закладу освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 No 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 No 1298» та від 28.12.2016 No 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 No 1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних;
  • автобіографія (резюме);
  • копії документів про освіту (наукові ступені та інші відзнаки);
  • копії паспорта громадянина України;
  •  копію трудової книжки;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  •  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа)

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються з 1 травня 2021 року по 30травня  2021 року

до 17 год. 00 хв. у  приміщенні Володимирівської  сільської ради, вулиця Центральна, 91,  с. Володимирівка, Баштанський район, Миколаївська область, 56065.

Дата, місце проведення конкурсного відбору: буде повідомлено додатково.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Іванченко Надія Михайлівна, тел. 0965829134, nadin.ivanch@gmail.com