Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Новини

Дата: від до Скинути
24 Липня, 2023 р., 08:44
Ви теж здригаєтеся першої секунди від звуку сирен❓Хоча й знаєте, що це, але нічого не можете зробити – цю мить треба пережити. А далі приймати зважене рішення, як діяти.  Для дітей все набагато складніше.
22 Липня, 2023 р., 23:55
Одним з найбільш актуальних питань держави – є забезпечення належних умов для гарантування безпеки, охорони здоров’я, навчання, виховання, фізичного, психічного, соціального, духовного та інтелектуального розвитку дітей, тому одним з пріоритетних напрямків в роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, у сфері санітарного законодавства –  є  підготовка   закладів  освіти до нового навчального року. В загальноосвітніх навчальних закладах повинні бути створені умови спрямовані на збереження  та зміцнення здоров’я дітей, запобігання захворюванням, отруєнням, травмам, забрудненню навколишнього середовища, такими, що відповідають вимогам чинних санітарних норм.
22 Липня, 2023 р., 23:47
“Працюємо у штатному режимі!”: фахівці міграційної служби розповіли про діяльність підрозділів  в умовах воєнного часу  
22 Липня, 2023 р., 23:31
Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.
22 Липня, 2023 р., 23:23
За ініціативою першої леді Олена Зеленська створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
20 Липня, 2023 р., 21:33
Бути підлітком у сучасному світі — задача «із зірочкою». Коли накриває тривожність, треба з кимось говорити, але звертатися до старших не завжди комфортно. Значно простіше розповісти про наболіле одноліткам, яким не треба пояснювати. На Teenergizer.org працює команда підлітків-консультантів і студентів-психологів, які завжди готові поговорити про справи у школі, стосунки, перший секс чи контрацепцію, за необхідності — надати психологічну підтримку. У Teenergizer знають, як воно іноді буває, тож допомагають, а не вчать жити. Зазначимо, що Teenergizer є партнером Всеукраїнської програма ментального здоров’я «Ти як?», створеної за ініціативою першої леді Олена Зеленська.  
20 Липня, 2023 р., 13:34
Вправа «Заземлення» Ця вправа допоможе усвідомити себе тут і зараз, коли тебе переповнюють важкі думки. «Заземлення» можна робити: вдома, у метро або поки стоїш у черзі до каси.
20 Липня, 2023 р., 09:37
В Україні працює єдиний онлайн-майданчик для українців, постраждалих внаслідок війни, - Платформа допомоги врятованим
20 Липня, 2023 р., 08:55
Коли ниє зуб – ми йдемо до стоматолога. Коли хапає серце – до кардіолога. Але не всім легко звернутися до фахівця з психічного здоров'я, коли болить душа. Через нав’язану суспільством стигму невидимі поранення підступно гризуть зсередини навіть здавалося б найстійкіших.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора