Володимирівська громада

Казанківський район Миколаївська область

Новини

15 Січня, 2020 р., 04:52
Департамент агропромислового розвитку Миколаївської ОДА надає інформацію щодо змін в процедурі ліцензування місць зберігання пального субєктами господарювання агропромислового комплексу.
05 Листопада, 2019 р., 16:01
До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!
27 Березня, 2019 р., 10:29
26.03.19  відбулося відкриття Володимирівської філії Казанківського відділення Благодійного фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою». Фонд буде надавати благодійну допомогу соціально вразливим верствам населення, зокрема багатодітним родинам, особам з інвалідністю I-II-III груп, пенсіонерам за віком, малозабезпеченим родинам які проживають на території Володимирівської сільської ради.
 
01 Березня, 2019 р., 21:00
ВОЛОДИМИРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
01 Березня, 2019 р., 08:54
Казанківська районна рада попереджає щодо подачі електронних декларацій:                                                                     
19 Січня, 2019 р., 20:06
Традиційно свято Водохреща зібрало людей у Володимирівці не тільки до церкви. Багато хто чекав Хресну ходу на березі Висуні, щоб освятити воду, подивитися на сміливців, які відважаться скупатись в ополонці. Для дійства все було приготовано заздалегідь: напнули намет, щоб було де захиститись від вітру та переодягнутись, варилась смачні плов та шурпа, щоб пригостити присутніх, можна було підкріпитись бутербродами, зігрітись гарячим чаєм або глінтвейном. Хочеться висловити вдячність всім, хто докладав зусилля для того, щоб свято відбулося.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора