Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Повідомлення RASFF стосовно виявлення хлорпірифос-етилу у сушених помідорах, походженням з Тунісу

Дата: 20.03.2024 16:36
Кількість переглядів: 56

Фото без описуВідповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 13 березня 2024 року № 2024.0905-fup8 стосовно виявлення хлорпірифос-етилу у сушених помідорах, походженням з Тунісу (експортер: Ste antica agricole), що експортувались з Італії (пакувальник: La Cerignola di una volta) до України (отримувач: ТОВ «ГУД ПРОД ФУД», вул. Промислова 2, м. Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.

Відповідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформуватиБаштанське районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Миколаївської області. тел.: (05158)2-55-25, e-mail: basht_dpss@dpssmk.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора