Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Новини

Дата: від до Скинути
22 Вересня, 2023 р., 10:00
Страви з грибів — традиційний продукт у раціоні харчування мешканців багатьох регіонів України. На території нашої країни росте майже 2 000 видів шапинкових грибів, до 500 з них вважають їстівними. Найчастіше гриби використовують як приправи до страв або ж у консервованому вигляді.
21 Вересня, 2023 р., 13:57
Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.
20 Вересня, 2023 р., 08:28
          Казанківською державною податковою інспекцією ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області постійно проводиться роз’яснювальна робота серед громадян щодо своєчасності сплати громадянами земельного податку з фізичних осіб».
20 Вересня, 2023 р., 08:24
           У  Казанківській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Миколаївській області  пропонують підприємцям реєструвати РРО/ПРРО згідно Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
13 Вересня, 2023 р., 08:12
        Ботулізм — це дуже небезпечне харчове отруєння. Воно виникає при вживанні продуктів, що містять ботулотоксин — один з найсильніших серед відомих токсинів, що блокує нервову функцію і призводить до дихального і скелетно-м’язового паралічу. Найчастіше ботулотоксин виділяють з в’яленої риби, м’ясних консервованих продуктів — паштетів, тушонок, консервованих грибів та овочевих салатів домашнього виготовлення. Також слід відзначити, що збудник ботулізму часто розмножується у продуктах гніздами, тому при вживанні одного продукту кількома особами захворювання може виникати не у всіх, а кому не пощастить.
12 Вересня, 2023 р., 11:37
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших
07 Вересня, 2023 р., 16:11
Симптоми ботулізму найчастіше з’являються поступово: відсутні різкі підйоми температури, тому виникає ілюзія несерйозності хвороби. У подальшому з’являються порушення зору – одна з найперших ознак ботулізму (хворого турбує «сітка або туман» перед очима, двоїння предметів, важкість читання). Хворі скаржаться на відчуття «грудки» у горлі, біль під час ковтання, подразнення у горлі, короткочасні ураження травного каналу (нудота, блювання, здуття живота). Неврологічна симптоматика триває кілька днів і супроводжується загально токсичним синдромом – хворі скаржаться на сильний головний біль, запаморочення, безсоння, загальну слабкість, підвищення температури тіла. У важких випадках пацієнтів турбує відчуття нестачі повітря, тягар в грудній клітці, дихання стає поверхневим. Розвивається дихальна недостатність, що є причиною смерті при ботулізмі.
02 Вересня, 2023 р., 16:03
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
29 Серпня, 2023 р., 10:57
Рекомендації як забезпечити якісне та безпечне харчування у закладах освіти під час воєнного стану

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора