26 Березня, 2024 р., 14:28
Урядом відновлюються позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову №261 ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 8 березня 2024 року, шляхом внесення змін до постанови №303 від 13.03.2022, яка встановлювала мораторій на проведення заходів державного контролю та ринкового нагляду в умовах воєнного стану.
26 Березня, 2024 р., 09:23
Населення Баштанського району забезпечується водопостачанням за рахунок поверхневих та підземних вод (свердловини). За результатами аналізу стану водопостачання на території  району  в якості джерел централізованого водопостачання населених пунктів  використовуються  свердловини (або артезіанські свердловини). Під час здійснення державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері забезпечення населення питною водою, виявлено порушення вимог санітарного законодавства стосовно відсутності розроблених та погоджених проектів зон санітарної охорони (далі-ЗСО) джерел водопостачання.
25 Березня, 2024 р., 15:35
Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.
25 Березня, 2024 р., 15:33
Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (далі - ФАО) та Всесвітня продовольча програма у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочинають програму підтримки фермерів Миколаївщини з очищення та відновлення сільськогосподарських ділянок площею від 3 до 300 га, які постраждали від військових дій з лютого 2022 року.
25 Березня, 2024 р., 09:30
Громадяни, які не вчиняли правопорушень під час окупації, не мають відчути жодної несправедливості чи дискримінації після відновлення української влади в Криму. Разом з тим, громадянам України, які наразі проживають в окупації, слід уникати так званих «евакуацій», які влаштовує російська армія, щоб не стати заручниками та важелем тиску на Україну.
22 Березня, 2024 р., 15:39
Українці полюбляють навесні та восени спалювати листя, суху траву та інші рослинні рештки. Такі люди переконані, що цим вони покращують родючість ґрунту. Зокрема, палії вважають це способом "прогріти" ґрунт, удобрити його попелом. Вони переконані, що через це на випалених ділянках трава начебто з'являється швидше та росте краще. Однак усе це – міфи. Насправді спалювання трави і листя тільки шкодять родючості ґрунту.
22 Березня, 2024 р., 15:25
ПАМ¢ЯТКА Профілактика отруєння пестицидами та мінеральними добривами.
20 Березня, 2024 р., 16:49
Постановою КМУ від 01.06.2023 № 549 внесено зміни до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою КМУ від 24.03.2021 № 305.
20 Березня, 2024 р., 16:36
Відповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 13 березня 2024 року № 2024.0905-fup8 стосовно виявлення хлорпірифос-етилу у сушених помідорах, походженням з Тунісу (експортер: Ste antica agricole), що експортувались з Італії (пакувальник: La Cerignola di una volta) до України (отримувач: ТОВ «ГУД ПРОД ФУД», вул. Промислова 2, м. Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.