13 Липня, 2022 р., 14:45
Внаслідок воєнної агресії Російської федерації проти України в багатьох районах Миколаївської області відмічаються перебої з постачанням харчових продуктів. Тому населення використовує для харчування запаси харчових продуктів тривалого зберігання, домашні консерви, які вироблені в минулих роках. Це значно підвищує ризик на виникнення харчових отруєнь. Найтяжким серед яких є ботулізм.
13 Липня, 2022 р., 14:41
Внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України на багатьох територіях Миколаївської області виникають проблеми з забезпеченням населення питною водою, харчовими продуктами, що може призвести до погіршення санітарно – епідемічної ситуації щодо захворювань на гострі кишкові інфекції, харчові отруєння.
13 Липня, 2022 р., 14:37
Холера – це небезпечне захворювання, яке може спричиняти важку гостру водянисту діарею із зневодненням. Людина може захворіти на холеру після вживання води чи їжі, зараженої бактерією Vibrio cholerae. Холера вражає як дітей, так і дорослих, і може призвести до смерті протягом декількох годин, якщо її не лікувати.
02 Червня, 2022 р., 08:14
                                                  Операторам ринку
31 Травня, 2022 р., 10:34
У Володимирівську громаду продовжує надходити гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, товарів для дітей. Жителі  отримали м'ясо, борошно, крупи, овочеві консерви.
31 Травня, 2022 р., 08:24
Увага, шановні жителі Баштанського району!!!
30 Травня, 2022 р., 08:19
                                                  Операторам ринку