31 Грудня, 2021 р., 08:53
Шановні жителі та гості Володимирівської громади!
23 Грудня, 2021 р., 08:28
Діяльність  сільської ради у 2021 році  була визначена цільовими програмами соціальної,  економічної та культурної сфер розвитку громади та  спрямована на наповнення дохідної частини місцевого бюджету, забезпечення сталого розвитку сіл, покращення  якості рівня життя жителів громади та  формування безпечного середовища  життєдіяльності  населення,  виконання завдань щодо безперебійної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, забезпечення благоустрою та утримання доріг,  тощо.
01 Грудня, 2021 р., 19:12
30 листопада Володимирівську громаду відвідав голова Баштанської РДА.
30 Листопада, 2021 р., 20:59
Враховуючи чисельні звернення бджолярів області щодо виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї не в повному обсязі надаємо роз’яснення.
25 Листопада, 2021 р., 18:48
22 листопада 2021 року пройшли громадські обговорення проєкту рішення сесії Володимирівської сільської ради щодо перепрофілювання і зміни назви Володимирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів
29 Жовтня, 2021 р., 18:47
     Багато років водопровід в с. Суходілля не працює. Тому суходільці знають ціну воді, як ніхто інший. Її треба знайти як завезти. Влітку ж вона ой як швидко розходиться в господарстві.
25 Жовтня, 2021 р., 14:40
Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua. , який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:
13 Жовтня, 2021 р., 22:16
Шановні наші захисники, нащадки славного козацького роду!