19 Серпня, 2023 р., 15:54
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
17 Серпня, 2023 р., 17:30
14 Серпня, 2023 р., 09:12
09 Серпня, 2023 р., 09:10
07 Серпня, 2023 р., 08:00
04 Серпня, 2023 р., 17:16
                Теперішній ризик захворіти внаслідок споживання недоброякісної питної води дуже високий. До хвороб, викликаних водним фактором  виникнення, належать інфекційні захворювання (вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо), а також хвороби, що пов’язані з хімічним забрудненням води (водно-нітратна метгемоглобінемія, флюорози, отруєння токсинами синьо-зелених водоростей тощо). На жаль, всі перелічені хвороби трапляються і в Україні. Щороку Міністерство охорони здоров’я повідомляє про спалахи тих чи інших захворювань, пов’язаних з водою.
04 Серпня, 2023 р., 17:01
Нещодавно на базі Чорноморського національного університету ім. П. Могили відкрили перший на півдні України й четвертий загалом у державі Центр ветеранського розвитку. Заклад розпочинає роботу у межах ініціатив Мінветеранів у контексті розбудови системи повернення військовослужбовців від військової кар’єри до цивільного життя.
03 Серпня, 2023 р., 12:16
Бути справжнім героєм для самого себе — це звернутися по допомогу. Зберігайте і поширюйте важливі номери, за якими можна знайти підтримку. Зазначимо, що гарячі лінії діють за підтримки Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» створеної за ініціативою першої леді Олена Зеленська.