"Я маю право!"

16 Серпня, 2022 р., 15:47
Чи можна вважати зниклою безвісти людину, яка тривалий час не виходить на зв’язок? Чи можна в такому разі оформити пенсію по втраті годувальника людині з інвалідністю, яка перебуває на утриманні зниклої людини? Протягом якого часу виплачуватиметься пенсія по втраті годувальника? Відповіді на ці запитання ви знайдете в інфографіці:
10 Травня, 2022 р., 08:46
З 5 по 26 травня2022 року триває прийом робіт на щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги. Переможці отримають грамоти та подарунки.
28 Січня, 2022 р., 12:57
Підстави та порядок заміни адвокатів або працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які надають безоплатну вторинну правову допомогу
14 Січня, 2022 р., 13:33
Згідно з частиною першою ст.23 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, мають право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу.
29 Грудня, 2021 р., 09:32
Викривачу, його близьким особам: