Безоплатна правнича допомога

15 Березня, 2021 р., 10:43
Законодавство України дозволяє людині, яка має дитину, незалежно від своєї статі, скористатися правом на відпустку по догляду за дитиною; тобто батьки самостійно за домовленістю між собою вирішують, хто з них фактично здійснюватиме догляд за дитиною.
03 Березня, 2021 р., 12:25
Право на державну соціальну допомогу мають особи з інвалідністю з дитинства і діти з інвалідністю віком до 18 років.
03 Березня, 2021 р., 10:21
Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.
08 Лютого, 2021 р., 15:01
Безпечне і здорове освітнє середовище є сукупністю умов у закладі освіти, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу фізичної, майнової та/або моральної шкоди, зокрема внаслідок недотримання вимог законодавства щодо кібербезпеки, захисту персональних даних, шляхом фізичного та/або психологічного насильства, експлуатації, дискримінації за будь-якою ознакою, приниження честі, гідності, ділової репутації (булінг (цькування), поширення неправдивих відомостей тощо), пропаганди та/або агітації, у тому числі з використанням кіберпростору.
02 Лютого, 2021 р., 15:18
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» самовільне зайняття земельної ділянки - будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність
29 Січня, 2021 р., 15:45
У разі несвоєчасного повернення банком банківського вкладу, законодавством передбачена певна відповідальність банку.
20 Січня, 2021 р., 21:32
Внесення змін до договору оренди земельної ділянки
17 Січня, 2021 р., 23:14
Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете у Миколаївському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (0512)44-54-60. mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua Ми працюємо: у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід., у п'ятницю - з 08.00 год. до 15:45 год. Бюро правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання БВПД розташовані за адресами: