Безоплатна правнича допомога

02 Листопада, 2020 р., 19:03
Загальні правила (принципи) виправлення помилок у Державному земельному кадастрі:
23 Жовтня, 2020 р., 08:51
Зовсім скоро, уже цієї неділі, в Україні відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів. Про те, як заповнювати виборчий бюлетень, Центральна виборча комісія затвердила роз'яснення, яке розмістила на своїй офіційній сторінці (https://bit.ly/3dOYcFx). Розповідаємо в нашій інфографіці, де писати галочки, плюсики та цифри, щоб ваш голос не пропав.
05 Жовтня, 2020 р., 15:02
Підставами для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини
28 Вересня, 2020 р., 15:52
Тимчасово окупована територія України (Законі України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України"):
25 Вересня, 2020 р., 11:38
Хто має право на отримання стипендії?
24 Вересня, 2020 р., 09:39
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Згідно ст. 23 Сімейного кодексу України право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. Досягнення шлюбного віку є юридичним фактом, який породжує у особи право на шлюб.
08 Вересня, 2020 р., 13:39
Державний аграрний реєстр (далі – ДАР) – це електронний майданчик, який міститиме всю актуальну інформацію про виробника с/г продукції, через який він зможе легко, швидко та зручно отримати державну підтримку і взаємодіяти з органами державної влади.