Безоплатна правнича допомога

08 Вересня, 2020 р., 13:38
На законодавчому рівні держава створила різні форми навчання, забезпечила і надала можливість отримати знання, культурні навички, професійні орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. Зокрема, домашнє навчання поділяється на дві форми:
25 Серпня, 2020 р., 15:49
Наслідки для позичальників за кредитним договором у випадку ліквідації банку
19 Серпня, 2020 р., 16:47
Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку.
19 Серпня, 2020 р., 16:22
Легалізація самочинного будівництва в позасудовому порядку
10 Серпня, 2020 р., 12:36
Статтею 9 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження"  передбачається, що особа, яка утримує домашню тварину, зобов'язана:
28 Липня, 2020 р., 16:23
Статтею 1 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» визначено, що торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації,
22 Липня, 2020 р., 09:38
Суборенда землі - це передача земельної ділянки її користувачем (орендарем) іншій особі в користування на певний строк та на умовах, погоджених з орендодавцем.
15 Липня, 2020 р., 08:03
З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.
13 Липня, 2020 р., 16:17
Державний аграрний реєстр - безкоштовний електронний майданчик, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою і сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною і простежуваною. Це новий онлайн-сервіс для аграріїв.