Володимирівська громада

Казанківський район Миколаївська область

Робота бюро на час карантину

Дата: 17.01.2021 23:14
Кількість переглядів: 178

Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете у Миколаївському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (0512)44-54-60. mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua Ми працюємо: у звичайному режимі з 8:00 до 17:00 без перерви на обід., у п'ятницю - з 08.00 год. до 15:45 год. Бюро правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання БВПД розташовані за адресами:

  • м.Очаків вул. Торгова, 44 E-mail: Ochakiv@legalaid.mk.ua Тел.: (05154) 3-02-93
  • смт. Березанка вул. Центральна, 41 E-mail: Berezanska@legalaid.mk.ua Тел.: (05153)2-11-46
  • м. Нова Одеса вул. Центральна, 179 E-mail: Novoodesa@legalaid.mk.ua Тел.: (05167) 2-15-51
  • м. Баштанка вул. Баштанської республіки, 41 E-mail: Bashtanske@legalaid.mk.ua Тел.: (05158) 2-71-52
  • смт. Березнегувате вул. Соборно - Миколаївська, 1 E-mail: Bereznehuvatske@legalaid.mk.ua Тел.: (05168) 9-11-36
  • смт. Казанка вул. Миру, 213 E-mail: Kazankivske@legalaid.mk.ua Тел.: (05164) 9-11-25
  • м. Новий Буг вул. Гагаріна, 7 E-mail: Novobuzke@legalaid.mk.ua Тел.: (05151) 9-18-69
  • м. Снігурівка вул. Жовтнева, 116 E-mail: Snihurivske@legalaid.mk.ua Тел.: (05162) 2-21-37
  • Миколаївське бюро ПД м. Миколаїв вул. Образцова 4А/2 E-mail: mykolayiv@legalaid.mk.uа Тел.: (0512) 47-20-91

Також отримати правову допомогу можна: зателефонувавши до контакт-центру системи БПД 0 800 213 103. у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога https://bit.ly/3hwwgqR. через телеграм-бот системи БПД https://t.me/LegalAidUkraineBot написавши нам на електронну пошту: mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора