10 Травня, 2021 р., 19:20
 Останнім часом частішають випадки загибелі бджіл від використання засобів захисту рослин. Отруєння спостерігається у весняно – літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів, зазвичай під час цвітіння ріпаку та соняшнику.  Найбільш небезпечні для бджіл інсектициди. Так за даними науковців, у 95 % випадках хімічний токсикоз викликають саме ці речовини, 4 % - гербіциди і 1 % інші препарати. Пестициди проникають в організм бджіл з кормом, водою, при безпосередньому контакті з пестицидами та фумігації. Було встановлено загибель бджіл від діючих речовин, таких як: дифлюнікан, альфа – циперметрин, лямбда – цигалотрин, ацетохлор, трибенурон – метил, флудіоксоніл, імідоклоприд, ацетаміприд, хлорпірифос, циперметрин, диметоат, дельтаметрин, біфентрин та інші.
19 Квітня, 2021 р., 09:43
12 Квітня, 2021 р., 08:38
Володимирівська сільська рада повідомляє, що відповідно до Договору №791 на розробку генерального плану забудови території та детального плану зонування с. Скобелеве, с.Суходілля, с.Шевченкове Казанківського району Миколаївської області з 12.04 по 28.04.2021 року будуть проводитись роботи по виконанню аерофотозйомки безпілотним летальним апаратом.
27 Березня, 2021 р., 02:09
Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року (протокол №14), та позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року (протокол 12) на території Миколаївської області встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
27 Лютого, 2021 р., 12:42
Миколаївський хлібзавод №1 оголосив конкурс фантастичних історій на тему "Фантастичні пригоди жителів хлібного містечка".