Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Другий етап конкурсу для аграріїв на отримання рукавів для зберігання зерна

Дата: 17.10.2022 14:19
Кількість переглядів: 171

 Фото без опису  Міністерство аграрної політики та продовольства України і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв, що не

встигли подати свої заявки до 09 жовтня поточного року.

   Для участі у другому етапі потрібно подати заявку до 23 жовтня 2022 року через Державний аграрний реєстр (ДАР) на отримання рукавів для зберігання зерна.

За умовами програми, фермери повинні мати від 100 до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції. При цьому їхній статус - власник чи орендар - не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.

Процес відбору та перевірки заявок у першому етапі вже розпочато, і найближчими днями учасники програми отримають у ДАРІ підтвердження про надання допомоги та повідомлення щодо адреси складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора