Оголошення від Департаменту агропромислового розвитку

30 Серпня, 2022 р., 12:07
Інформуємо, що12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольстваУкраїни відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримкиагровиробників – Державний аграрний реєстр (далі - ДАР) (https://www.dar.gov.ua).
19 Березня, 2021 р., 09:17
ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ЗДЕШЕВЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА ДЛЯ АГРАРІЇВ
12 Лютого, 2021 р., 02:31
    Останніми роками в області спостерігаються випадки загибелі бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин. З метою попередження та врегулювання питання з недопущення отруєння бджіл, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації працює над налагодженням комунікації з органами місцевого самоврядування, сільгосппідприємствами та бджолярами області.
04 Серпня, 2020 р., 08:30
Департамент АПР інформує про початок роботи у Миколаївській області п’ятирічної Програми з аграрного і сільського розвитку (далі – Програма), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.
21 Липня, 2020 р., 16:01
Документи приймаються з 21 липня до 19 серпня 2020 року!!!