Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Про переваги реєстрації та можливості отримання підтримки через Державний аграрний реєстр

Дата: 30.08.2022 12:07
Кількість переглядів: 187

Фото без описуІнформуємо, що12 серпня 2022 року Міністерство аграрної політики та продовольстваУкраїни відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримкиагровиробників – Державний аграрний реєстр (далі - ДАР) (https://www.dar.gov.ua).

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіхкраїнах-членах ЄС. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані вДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових,субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомогивід ЄС та інших міжнародних донорів.

Починаючи з 01 вересня 2022 року у ДАРвідкривається прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам, які мають в обробітку до 120га сільськогосподарських угідь, або від 3 до 100 голів корів:

бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь сільськогосподарського призначення від 1 до 120га для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 3100 грн на 1га, але не більше              372,0 тис. грн для одного отримувача;

спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (від 3 до 100 голів корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, - у розмірі 5300 грн на 1 корову, але не більше 530,0 тис. грн для одного отримувача.

Слід відмітити, що суб’єкт господарювання зможе скористуватися на вибір лише одним напрямком.

Отримання державної допомоги суб’єктам господарювання агропромислового комплексу буде надаватися виключно через ДАР.

 

У разі виникнення запитань, звертатися довідповідального експерта Світового банку Сергія ЗАМІДРИ за тел. (096)799-90-80 або e-mail:zamidra@gmail.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора