ЯК УНИКНУТИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ? ОНЛАЙН-СЕМІНАРИ ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ

Дата: 12.02.2021 02:31

Фото без опису    Останніми роками в області спостерігаються випадки загибелі бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин. З метою попередження та врегулювання питання з недопущення отруєння бджіл, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації працює над налагодженням комунікації з органами місцевого самоврядування, сільгосппідприємствами та бджолярами області.

Одним з видів налагодження взаємодії є онлайн-семінари. Наразі департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області планується проведення низки онлайн-семінарів за тематикою: «Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевого самоврядування під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл».

Графік проведення семінарів у форматі ZOOM-конференції для мешканців територіальних громад області:

18 лютого 2021 року о 1000 – Баштанський район;

25 лютого 2021 року о 1000 – Вознесенський район;

11 березня 2021 року о 1000 – Миколаївський район;

18 березня 2021 року о 1000 – Первомайський район.

Контактні телефони департаменту: (0512) 37-74-02, 37-78-35.

Всі бажаючі можуть долучатися до заходу та взяти участь у дискусіях!