Пенсійний фонд інформує

02 Листопада, 2023 р., 08:38
Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на опалювальний сезон розраховується з 1 жовтня по 30 квітня.
30 Жовтня, 2023 р., 15:50
      Стаж роботи за відсутності документів у разі, коли підприємства, установи, організації або їх правонаступники розміщуються (розміщувалися) на тимчасово окупованій російською федерацією території України, в районі проведення антитерористичної операції
24 Жовтня, 2023 р., 08:45
       Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105 від 23.09.1999 (зі змінами) встановлено, що закупівля соціальних послуг, у тому числі на необхідний догляд за потерпілим, здійснюється та розраховується відповідно до оцінки потреб потерпілого згідно із Законом України «Про соціальні послуги».
19 Жовтня, 2023 р., 15:57
Чимало громадян плутають такі поняття як “житлова субсидія” та “пільга на житлово-комунальні послуги” і навіть часто вважають, що це різні назви однієї і тієї ж виплати. Це не зовсім так.
10 Жовтня, 2023 р., 16:41
Громадянам України, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської діяльності, досягнення в галузі науки, культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури й спорту тощо, призначається пенсія за особливі заслуги перед Україною. Порядок призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною, розміри, в яких призначаються такі пенсії, а також коло осіб, які мають право на їх призначення, визначено Законом України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (далі - Закон №1767).
27 Вересня, 2023 р., 08:27
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає інформацію для розміщення на  сайті громади та інформаційних сторінках в соціальних мережах:
25 Вересня, 2023 р., 08:27
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на сайті громади та інформаційних сторінках в соціальних мережах:
22 Вересня, 2023 р., 09:54
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на сайті громади:
20 Вересня, 2023 р., 08:34
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на  сайті громади: