Пенсійний фонд інформує

13 Лютого, 2024 р., 13:39
До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.
08 Лютого, 2024 р., 14:15
Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, в тому числі:
08 Лютого, 2024 р., 09:23
Умови призначення та тривалість спеціального стажу роботи, що дають право на призначення пенсії за вислугу років, залежить від професій/посад, на яких працювала людина та Закону, згідно з яким призначається така пенсія.
01 Лютого, 2024 р., 15:28
Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 1105 від 23.09.1999 (із змінами) встановлено, що закупівля соціальних послуг, у тому числі на необхідний догляд за потерпілим, здійснюється та розраховується відповідно до оцінки потреб потерпілого відповідно до Закону України “Про соціальні послуги”.
01 Лютого, 2024 р., 13:24
Право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого страхового стажу при досягненні передбаченого законом віку.
23 Січня, 2024 р., 13:37
Почесні донори України мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Дану норму встановлено статтею 21 Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» від 30.09.2020 № 931-IX. Згідно зі статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 1 січня прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць встановлено у розмірі 2920,00 грн. Відповідно, надбавка до пенсії почесним донорам з 1 січня становить 292,00 грн (у 2023 році ця сума складала 258,9 грн).
22 Січня, 2024 р., 08:23
Українці, які досягли пенсійного віку та вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
18 Січня, 2024 р., 08:14
Документи в електронному вигляді – це не лише додаткові можливості для людини, а й вимога часу. Електронна трудова книжка – це цифровий варіант паперової трудової книжки. Її впроваджено для удосконалення обліку трудової діяльності, зменшення паперового документообігу та ризиків пошкодження чи втрати паперових документів. Також це забезпечення зручного доступу працівників до даних про свою трудову діяльність, набутий страховий стаж, а в майбутньому – можливість автоматично оформити пенсію без відвідування Пенсійного фонду України.