Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Програма підтримки фермерів Миколаївщини з очищення та відновлення сільськогосподарських ділянок, які постраждали від військових дій з лютого 2022 року

Дата: 25.03.2024 15:33
Кількість переглядів: 43

Фото без описуБаштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (далі - ФАО) та Всесвітня продовольча програма у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України розпочинають програму підтримки фермерів Миколаївщини з очищення та відновлення сільськогосподарських ділянок площею від 3 до 300 га, які постраждали від військових дій з лютого 2022 року.

Малі фермери Баштанського району можуть подати заявку про участь у програмі через Державний аграрний реєстр (далі - ДАР) до 21 квітня 2024 року. Заявки допоможуть визначити потреби аграріїв у розмінуванні та рекультивації земель, а також потреби для відновлення виробництва. Фермери повинні будуть надати кадастрові дані орних земельних ділянок, які вважаються небезпечними.

Також необхідно відповісти на питання щодо оцінки потреб. Це допоможе ФАО розробити відповідну підтримку. Важливо вказати в ДАРі всі геокадастрові номери земель, щодо яких фермери звертаються за підтримкою. Потім надана інформація буде додатково підтверджена за допомогою супутникових знімків.

Пріоритет надаватиметься фермерам, які відповідають таким критеріям:

більший відсоток земель, що не обробляються внаслідок артилерійських обстрілів;

кількість працівників господарства до та після лютого 2022 року;

більший відсоток пошкодженої поверхні внаслідок обстрілів;

більший відсоток зон забруднення;

ґрунти, віднесені до земель загальнодержавного значення;

зв'язок ділянок з водозбірним басейном.

Відібраним фермерам буде надано підтримку з розмінування, де це можливо, а також виробнича допомога.

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми будуть повідомлені про подальші кроки щодо отримання допомоги.

Звертаємо увагу на те, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги. У разі подання двох заяв від однієї особи, перевага буде надаватися зареєстрованій юридичній особі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора