Телефони гарячої лінії кризової підтримки

Дата: 18.03.2024 09:52

Гаряча лінія кризової підтримки — це безоплатна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:
📞 ветерани, які адаптуються у цивільному житті та їхні рідні, які допомагають;
📞 родини військових, які чекають їх з фронту;
📞 українці, які пережили обстріли, окупацію, повернулися з полону, втратили рідних чи житло.
Фото без опису

Фахівці лінії — це кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. А очолює цю команду ветеран, який надає допомогу за принципом «рівний-рівному» 🫂
Звернутися по допомогу — це завжди правильний і сміливий вчинок.
Отримуйте більше порад, як зберегти ментальне здоровʼя під час війни – http://howareu.com.
ℹ️Розроблено в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з Український ветеранський фонд.
#тияк #mentalhealth #психічнездоровя #bezbariernist