Вебінари на тему: «Вимоги до складання перспективного меню в закладах освіти»

Дата: 16.02.2024 08:20

Фото без описуБаштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє  про проведення  Головним управлінням  Держпродспоживслужби в Миколаївській області  вебінарів на тему: «Вимоги до складання перспективного меню в закладах освіти».

Під час вебінарів надаються  практичні рекомендації:

• щодо дотримання фізіологічних норм та принципів раціонального харчування відповідно вікових категорій дітей
  • щодо основних вимог до виробничих приміщень та виробничих зон на харчоблоках
  • щодо основних вимог, передбачених Постановою №305 від 24.03.2021р «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»
  • щодо складання та використання технологічних карток страв
  • щодо режимів роботи закладів та режимів харчування.

Оговорюються  проблемні питання, які виникають під час складання перспективних меню в форматі питання – відповідь.

З питань проведення вебінарів можна звертатися до Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.