Увага! Діє заборона продажу та використання піротехнічних засобів!

Дата: 27.12.2023 13:10

Фото без описуБаштанська районна військова адміністрація звертає увагу жителів району, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів» від 11.04.2023 №3039-ІХ встановлено заборону на:

- використання феєрверків (піротехнічних виробів, призначених для використання під час розважальних заходів) класів F2, F3, F4;

- продаж та/або передачу у будь-який спосіб феєрверків класів F2, F3, F4;

- продаж та/або передачу у будь-який спосіб феєрверків класу F1 особам, які не досягли 16 років.

Запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану – заборонено❗️

Правопорушників, які ігноруватимуть обмеження будуть притягуватися, як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.