Інформація про субсидію на опалювальний період з'явиться в особистому кабінеті на порталі Фонду в листопаді

Дата: 02.11.2023 08:38

Фото без описуЖитлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на опалювальний сезон розраховується з 1 жовтня по 30 квітня.

При цьому, послугу з опалення житлового приміщення у жовтні буде розраховано на 16 днів (з 16 по 31 жовтня) незалежно від кількості днів, протягом яких ця послуга фактично надаватиметься.

Переглянути всю інформацію щодо нарахованої субсидії можна буде в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) в розділі “Моя субсидія”.

Інформація про нараховану субсидію за жовтень з’явиться в особистому кабінеті субсидіанта в листопаді.

Довідково!

Авторизуватись в особистому кабінеті на Порталі електронних послуг Пенсійного фонду можна за допомогою:

• логіна та паролю, особисто прийшовши до Пенсійного фонду та оформивши заяву;

• онлайн реєстрації за КЕП (кваліфікованим електронним підписом);

• авторизації за допомогою BankID або MobileID.

Начальник Головного управління

Олена СИЧУГОВА