Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Щодо виявлення хлорпірифосу в зеленій каві

Дата: 17.10.2023 10:55
Кількість переглядів: 44

 

До Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 11.10.2023 № 11.1.3-21/21643 стосовно виявлення хлорпірифосу в органічній зеленій каві (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: TOB «Кофітон», вул. Ломоносова 75 а, м. Київ, 03189).

Для інформації: Хлорпірифос застосовують в якості контактного інсектициду широкого спектра дії. Серед основних симптомів отруєння хлорпірифосом — біль у животі та втрата гостроти зору.

Відповідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу та можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та письмово інформувати компетентний орган про вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївської області. тел.: (05158) 2-84-35 e-mail: basht.dpss@dpssmk.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора