Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Більшість субсидій на опалювальний період буде призначено автоматично

Дата: 22.09.2023 09:54
Кількість переглядів: 48

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на сайті громади:

 

Більшість субсидій на опалювальний період буде призначено автоматично


Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

  • на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;

  • на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

На опалювальний період 2023 – 2024 років розрахунок житлової субсидії буде проведено в автоматичному режимі (без звернення громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидії склав 0,00 грн.

Тобто, громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Під час розрахунку житлової субсидії з жовтня 2023 року враховуються доходи членів домогосподарства за І та ІІ квартали 2023 року. Доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.

Для призначення житлової субсидії у 2023 році на тверде та рідке пічне побутове паливо, заява та декларація подаються до кінця календарного року.

 

Заступник начальника

Головного управління

Ольга Галинтовська


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора