Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 20.09.2023 08:24
Кількість переглядів: 63

           У  Казанківській державній податковій інспекції ГУ ДПС у Миколаївській Фото без описуобласті  пропонують підприємцям реєструвати РРО/ПРРО згідно Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

     Суб’єктів господарювання закликаємо не зволікати з реєстрацією РРО/ПРРО у податковому органі.

     Крім цього , нагадуємо про сплату земельного податку та орендної плати з фізичних осіб , нерухомого майна відмінного від земельної ділянки та мінімального податкового зобов'язання.

       Зазначаємо, що метою запровадження МПЗ є подолання тіньового ринку оренди сільськогосподарських земель.

       Якщо є питання щодо проведення звірки по нарахуванням та сплати,  про умови звільнення від МПЗ, як розрахувати податок у випадках проведення або не проведення грошової оцінки земельних ділянок просимо звертатись до Казанківській державної податковій інспекції ГУ ДПС у Миколаївській області  за адресою: смт Казанка, вул. Миру, 189а каб. 2.3.5 тел. (05164) 9-14- 27 та (05164) 9-11-21.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора