Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…

Дата: 12.09.2023 11:37
Кількість переглядів: 68

Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших

СЕРГІЙ ВИЦИНА - співробітник КП "Миколаївелектротранс"

Фото без описуСергій Вицина має 20 річний досвід керування трамваєм. У квітні минулого року, коли Миколаїв через обстріли залишився без централізованого водопостачання, разом з колегою почав розвозити очищену воду містом.

💬«У нас на доставленні працює два водії. Я переважно займаюсь важкою справою - шланги тягаю, заливаю воду, а потім витягую та викладаю. Дуже стараюся допомагати людям!» – так розпочинає свою розповідь Сергій Вицина.

За словами чоловіка, трамвай майже щодня згідно з графіком виїжджає на чотири локації. Ці місця визначали вивчаючи потреби та попит миколаївців.

💬«Люди дуже дякують за водичку! Йдуть до нас з баклажками, з бочками. Буває так, що і не вистачає води. Адже містяни її швидко розбирають», – говорить Сергій Вицина.

Беруть воду на підприємстві.Тут пробурили свердловину, є осмос. Заливають у три ємності на 1000 літрів. Також фахівці здійснюють обов'язковий контроль за якістю води.

💬«Регулярно проводиться дезінфекція бочок. У нас як санітарний день в четвер. Ми не виїжджаємо і люди вже це знають. А так, аби водичка дісталась до миколаївців, до процесу долучені не тільки ми. Це - колективна робота! Ремонтники готують рухомий склад на лінію, якщо є якісь несправності, слюсарі лагодять навіть вночі, щоб на ранок трамвай зміг виїхати», – розповідає Сергій Вицина.

🩵💛Нагадаємо, Миколаївська обласна військова адміністрація започаткувала проєкт "Сильні, незламні, вільні!" до Дня Конституції України.

👨‍💻Якщо Ви знаєте людину, яка надихає інших та готові поділитися її історією з усіма, пишіть у коментарях або надсилайте на месенджер цієї сторінки.

#проєктсильнінезламнівільні, #миколаївщина, #всебудеукраїна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора