Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «Трактор МТЗ 82.1 (або еквівалент) у комплекті з додатковим навісним обладнанням та причіпом  (Код ДК 021:2015

Дата: 29.08.2023 21:30

Володимирівською сільською радою Баштанського району Миколаївської області оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особивості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування -  на закупівлю «Трактор МТЗ 82.1 (або еквівалент) у комплекті з додатковим навісним обладнанням та причіпом  (Код ДК 021:2015: 16700000-2 — Трактори)». Ідентифікатор закупівлі UA-2023-04-24-001432-a. Закупівля проводиться для проведення робіт з благоустрою території  Володимирівської територіальної громади.

Для визначення очікуваної вартості закупівлі проводився аналіз цін на товари, яка міститься у відкритих джерелах.  Очікувана вартість закупівлі складає 1 387 300,00 (один мільйон  триста вісімдесят сім тисяч триста грн. 00 коп.) з ПДВ.

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі