Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Коли подавати документи на субсидію?

Дата: 24.08.2023 10:35
Кількість переглядів: 66

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на  сайті та інформаційних сторінках в соціальних мережах:

 

Коли подавати документи на субсидію?

 

За житловою субсидією можна звернутися в будь-який місяць року, у разі виникнення потреби в державній підтримці у Вашої родини.

 

Фото без описуСубсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону. Вона розраховується на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня) та опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Після закінчення терміну отримання субсидії органи Пенсійного фонду України здійснюють самостійно її розрахунок на наступний період без звернень громадян (крім окремих категорій домогосподарств, зокрема ВПО).

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

У разі звернення за призначенням житлової субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону вона призначається з початку такого сезону. А у разі звернення за призначенням житлової субсидії протягом трьох місяців після підвищення тарифів, – субсидія призначається з місяця такого підвищення.

 

 

Начальник Головного управління 

                               Олена СИЧУГОВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора