Онлайн та офлайн партнери Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Дата: 25.07.2023 14:34

Фото без опису⚡️У межах ініціативи Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я продовжується комунікаційна кампанія «Ти як?»
Звернутись за психологічною допомогою ви можете до партнерів ініціативи «Ти як?»👇

Онлайн:
🔹Центри допомоги врятованим
У Центрах допомоги врятованим, люди, які виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, можуть отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці. Також допомогу у Центрах можуть отримати та місцеві мешканці, які постраждали через війну. Фахівці надають допомогу усім, хто звертається.
🔹Платформа допомоги врятованим
Це онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.
🔹 Громадська організація «Громадський рух «Жіноча Сила України»
Гаряча лінія в Україні 0800332720, Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців відкривається.
🔹 БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ»
Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань туберкульозу 0800503080 (08:00 - 18:00, безоплатно; в т.ч. психологічна підтримка для людей, які хворіють на туберкульоз та їх близького оточення).
🔹BetterMe: Mental Health
У мобільному додатку інтегровано навчальний курс з навичками самодопомоги при стресі.
🔹«1+1 Медіа» «Вулиця СЕЗАМ»
Анімаційний освітній проєкт, що є частиною глобального плану Sesame Workshop. Елмо, Коржик та їхні друзі допомагатимуть дітям і батькам справлятися з кризовими ситуаціями.
🔹БО «Об'єднання підлітків та молоді «Teenergizer»
Психологічні онлайн-консультації Teenergizer.
🔹Центр здоров'я та розвитку «Коло сім'ї «Академія стійкості».
🔹Проєкт «Телеклініка» Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» для дітей, батьків, подружніх пар, вагітних.
🔹Психологічна допомога постраждалим від війни Благодійного фонду «Майнді».
🔹БФ «Ветеран хаб++»
«Онлайн-ресурс» психоедукаційних матеріалів для для ветеранів, близьких ветеранів та захисників, фахівців та близьких захисників «Це ОК».
🔹«Поруч»
Проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) із психологічної підтримки для підлітків, вчителів та батьків.
🔹«Розкажи мені»
Інтернет-платформа психологічної допомоги українцям.
Офлайн:
🔸ГО «Gen.Ukrainian»
Оздоровчий табір для дітей, які постраждали від війни. Психологічна реабілітація, робота з батьками та опікунами.
🔸ГО «Фонд Маша»
Для жінок та дітей.
🔸 «Коло сім’ї» – центр здоров'я та розвитку
Для дітей, молоді, майбутніх батьків, вагітних.
🔸 «Лісова поляна» – Центр психічного здоров'я та реабілітації МОЗ України
Для ветеранів, людей, які пережили полон і тортури. Центр психічного здоров'я та реабілітації.
🔸 Ветеранські простори
Простори підтримки для близьких захисників і захисниць «Плюс Плюс ++».
Деталі на сайті: https://howareu.com
#тияк