Онлайн-простір для підлітків Teenergizer

Дата: 20.07.2023 21:33

Бути підлітком у сучасному світі — задача «із зірочкою». Коли накриває тривожність, треба з кимось говорити, але звертатися до старших не завжди комфортно. Значно простіше розповісти про наболіле одноліткам, яким не треба пояснювати.
На Teenergizer.org працює команда підлітків-консультантів і студентів-психологів, які завжди готові поговорити про справи у школі, стосунки, перший секс чи контрацепцію, за необхідності — надати психологічну підтримку.
У Teenergizer знають, як воно іноді буває, тож допомагають, а не вчать жити.
Зазначимо, що Teenergizer є партнером Всеукраїнської програма ментального здоров’я «Ти як?», створеної за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

Фото без опису    Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису      Фото без опису

#тияк