Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Повідомлення про намір КП «Володимирівський комунальник» здійснити зміну тарифів на послугу з водопостачання

Дата: 03.05.2023 11:45
Кількість переглядів: 934

Фото без описуНа виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір здійснити зміну тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 5 червня 2018 року № 130, комунальне підприємство «Володимирівський комунальник» доводить до відома споживачів про намір здійснити зміну діючих тарифів на водопостачання. Розрахунки тарифів проведено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  №869 від 01.06.2011  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами.

Введені в дію з 2021 року діючі тарифи на водопостачання затверджені рішенням  сесії Володимирівської сільської ради від 24.12.2020 р. № 37/4  «Про встановлення тарифів з водопостачання на території с. Володимирівка Володимирівської сільської ради» .

Діючий тариф на послуги з водопостачання – 27 грн. за 1 м3;

 

 

Обґрунтування необхідності зміни тарифів на послуги

водопостачання та водовідведення

 

Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги» визначено повноваження органів місцевого самоврядування у частині встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, у тому числі на послуги водопостачання та водовідведення.

Враховуючи зростання цін на матеріально-технічні ресурси, зміну розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб,  зміна тарифів на послуги водопостачання і приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, є об’єктивною необхідністю. Основними причинами необхідності  зміни тарифів на водопостачання, водовідведення на 2023 рік є:

  • зростання законодавчо встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб;
  • зростання податкового зобов’язання;
  • зростання цін на сировину та матеріали.

У зв’язку з цим діючі на підприємстві тарифи на послугу водопостачання не відшкодовують витрати на надання цих послуг, що не дає можливості підприємству вчасно розраховуватись з бюджетом по податкових зобов’язаннях і оплачувати за спожиту електроенергію та одночасно забезпечувати населення якісними та у повному обсязі послугами з водопостачання.

 

РОЗРАХУНОК ПОВНОЇ СОБІВАРТОСТІ ТА СЕРЕДНЬОЗВАЖЕНОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГУ З ВОДОПОСТАЧАННЯ

Фото без описуФото без опису

 

           Таким чином, відповідно до розрахунків  пропонується така зміна тарифів з водопостачання – 46,00 грн. за 1 м3;

 

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою зміни тарифів відповідно до вимог чинного законодавства та забезпечення стабільної роботи підприємства, якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючого тарифу на послуги водопостачання.  Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі протягом 20 календарних днів з дня опублікування даного повідомлення (до 24 травня 2023 року) за адресою:

56065, Миколаївська область, Баштанський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91,

або на електрону пошту: volsilskarada@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора