Вебпортал Пенсійного фонду України – ваш надійний помічник!

Дата: 19.04.2023 09:16

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на сайті територіальної громади:

Вебпортал Пенсійного фонду України – ваш надійний помічник!

Вебпортал Пенсійного фонду України – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.

Фото без описуПісля нескладної процедури реєстрації, користувачі мають змогу ознайомлюватися з розміщеними на вебпорталі інформативними матеріалами, а у разі потреби – і використовувати їх з практичною метою. Це зручно, тому що швидко і доступно.

Заходьте та реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), або Дія.Підпис, або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в т. ч. з використанням технології Bank ID.

Послугами вебпорталу можуть скористатися застраховані особи різних вікових категорій.

Тут ви маєте можливість:

• перевірити надану роботодавцем інформацію про заробітну плату та набутий страховий стаж;
  • перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);
  • переглянути сформовані електронні листки непрацездатності;
  • подати заяву на призначення пенсії;
  • подати заяву на житлову субсидію чи пільгу;
  • сформувати та подати заяву-розрахунок щодо сплати за листками непрацездатності застрахованих осіб – робітників страхувальника;
  • отримати довідки з перевірочним QR-кодом;
  • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

• провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу «Пенсійний калькулятор»;
  • подати звернення (пропозицію тощо).

Ознайомитись з повним переліком послуг можна на головній сторінці вебпорталу за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/

Начальник Головного управління

Олена СИЧУГОВА