УКРАЇНСЬКІ  БІЖЕНЦІ  МАЮТЬ ПОДАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО ДОХОДИ ЗА 2022 рік!

Дата: 27.03.2023 11:14

Українці, які через війну евакуювалися за кордон, також мають задекларувати свої доходи  до 01 травня 2023 року.

Фото без опису        Декларацію потрібно подавати в будь – якому випадку – і якщо людина за кордоном працювала, і якщо отримувала грошову допомогу  від іноземної держави чи будь – якої благодійної організації.

Якщо ж іноземні доходи декларується благодійна допомога, ПОДАТКИ ЗА ЇХ ОТРИМАННЯ НЕ СПЛАЧУЮТЬСЯ!

У разі отримання інших доходів, наприклад, заробітної плати ПОТРІБНО БУДЕ СПЛАТИТИ ПОДАТОК НА доходи в розмірі 18% від загальної суми, а також 1,5% військового збору.

У разі наявності угод про уникнення подвійного оподаткування між країною перебування біженців та Україною, платник податку може зменшити його на суму податків, сплачених за кордоном. Але, в такому випадку 1

5% військового збору все одно доведеться заплатити.

За довідками та подати декларацію можна за адресою:

Миколаївська область, Баштанський район

смт. Казанка  вул. Миру,193А