«Буревій» – готові нищити ворога

Дата: 12.03.2023 15:46

Вийшов перший випуск про життя і внутрянку «Гвардії наступу», де лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поспілкувався з 1-ю президентською бригадою оперативного призначення «Буревій».

«Буревій» готується нищити ворога. А щоб це робити швидко і якісно, потрібна підготовка, зокрема і фізична.

Головними героями випуску стали наші військові:

- Командир бригади «Буревій» Микола Мішакін;

- Командир батальйону оперативного призначення Костянтин Вахрамєєв;

- Солдат бригади «Буревій» Андрій Самарський.

Військовослужбовці бригади будуть працювати в екстремальних умовах, під великими навантаженнями та в постійній готовності вести бій. Вправи з вагою власного тіла, зі стрілецькою зброєю та спорядженням, подолання смуги перешкод – усе це спрямоване на розвиток витривалості та сили гвардійців.

▶️Отримати повну інформацію та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області, де ви зможете поспілкуватися з представниками Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Адреси:

- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Переглянути випуск можна на YouTube-каналі «Гвардії Наступу»: https://youtu.be/Jhbi58aHIFk

#ГвардіяНаступу