Разом з нами звільняй нашу рідну Батьківщину, стань героєм свого часу!

Дата: 10.03.2023 16:28

«Буревій» - штурмова бригада Національної гвардії України, яка призначена для утилізації російських військових.

Формування нових бригад і підрозділів у рамках «Гвардії наступу» триває, але деякі батальйони оперативного призначення уже готуються до зустрічі з ворогом.

Військовослужбовці як з бойовим досвідом, так і без нього проходять вишкіл у бригаді «Буревій», де їх готують до найзапекліших боїв проти ворога. За словами гвардійців вони не можуть залишатися осторонь і просто спостерігати. Їхня мотивація – це майбутнє мирне життя їхніх родин і друзів.

Головну мету перебування у лавах «Гвардії наступу» визначають просто: «Повернути своє».

Долучайся в бригаду "Буревій" до Гвардії Наступу!

Записатися до нових, добре оснащених та підготовлених штурмових підрозділів «Гвардії наступу» можна кількома способами:

- записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

- звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

* м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

* м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

* м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

* м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

* м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

* м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

#ГвардіяНаступу