Піднімемо прапор над Кримом!

Дата: 08.03.2023 18:48

15 бригада оперативного призначення «Кара-Даг» продовжує доукомплектування. Набір добровольців триває!

Вцілому Гвардія наступу включає в себе 8 бригад:  «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Обрати можна ту бригаду, яка найбільше відповідає мотивації і поглядам.

«Формування підрозділів закінчиться тоді, коли останній призваний до лав нашого підрозділу військовослужбовець пройде повністю підготовку і стане повноцінним бійцем! Ми готуємось до штурму – ця весна буде важлива!» – зазначив майор биигади «Кара-даг» Владислав Козирєв.

Завдяки застосуванню сучасних методів ведення бою особовим складом бригади «Кара-даг» за підтвердженою інформацією вже знищено 6 ворожих повітряних суден (4 літаки СУ-25, 2 гелікоптери К-52), 2 БПЛА, 1 ракета, а також броньовану техніку та живу силу противника.

Кара за Крим, ось що значить Кара-Даг!

Записатися до нових, добре оснащених та підготовлених штурмових пвдрозділів «Гвардії наступу» можна кількома способами:
 ⁃ записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;
 ⁃ звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів  у Миколаївській області:
 • м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;
 • м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;
 • м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;
 • м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;
 • м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;
 • м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

#ГвардіяНаступу