Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

А в тебе є лють до ворога?

Дата: 08.03.2023 15:10
Кількість переглядів: 843

 

Як ви знаєте продовжується набір добровольців до «Гвардії наступу».

Це один день з навчання полку спеціального призначення «Цунамі». Полк здійснював бойові дії на Херсонському напрямку, а зараз продовжує боротьбу на Запорізькому.

Полки спеціального призначення «Цунамі» та «Сафарі» батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» – це підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють».

Основні завдання Об’єднаної штурмової бригади «Лють» – відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

Всі хлопці та дівчата, які доєднаються до лав бригади, будуть проходити курс навчання – 6 тижнів на різних полігонах України з найкращими інструкторами.

Потім за спеціалізацією будуть розподілені в різні підрозділи штурмового полку або будуть розподілені в підрозділи бригади «Лють».

Підрозділ забезпечується закордонною зброєю, технікою, так само як і технікою вітчизняного виробництва, яка дуже круто себе зарекомендувала.

Маєш лють і хочеш в «Лють» – тобі сюди або обирай іншу бригаду, яка тобі до душі.

storm.mvs.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора