Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!🇺🇦 3-тя бригада оперативного призначення імені полковника Петра Бобочана

Дата: 07.03.2023 18:58

3-тя бригада оперативного призначення імені полковника Петра Бобочана (3017) НГУ «Спартан» – бригада, яка починаючи з 2014 року бере участь в антитерористичній операції та операції Обʼєднаних сил.

В навчанні підрозділів 3-ї бригади беруть участь як мобілізовані військовослужбовці за контрактом, так військовослужбовці, які прибули по програмі «Гвардія Наступу».

Підготовка добровольців поділяється на індивідуальну та колективну.

Індивідуальна підготовка включає в себе: вивчення матеріальної частини зброї, боєприпасів, основних правил стрільби, метання ручної гранати та способи визначення розташування до цілі. Колективна підготовка - це комплекс занять в складі малих бойових груп. Колективна підготовка закінчується бойовою стрільбою в складі підрозділів.

Основними гарячими точками для бригади стали Дебальцеве, Кримське, Маріуполь і Попасна.

«Із перших хвилин повномасштабного вторгнення гвардійці бригади на різних напрямках не давали противнику прорватися до міста Харкова, зупиняючи у боях групи ворога та знищуючи російську техніку. До складу бригади увійшли досвідчені артилерійські підрозділи», – вказують у описі бригади.

Записатися до нових, добре оснащених та підготовлених штурмових пвдрозділів «Гвардії наступу» можна кількома способами:

⁃ записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua;

⁃ звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:

• м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

• м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;

• м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;

• м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;

• м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;

• м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

#ГвардіяНаступу