«АЗОВ» - Незламні, нескорені, неспинні!

Дата: 03.03.2023 16:42

Легендарний підрозділ, який під час російського вторгнення в Україну 2022 року став осередком оборони міста Маріуполь і надалі героїчно утримував комбінат "Азовсталь".

«Азов» звільняв Маріуполь у червні 2014 року, брав участь в боях під Іловайськом, обороняв Маріуполь з кінця серпня 2014 року, здійснював наступ на Широкине у лютому 2015 року, виконував завдання в районі проведення АТО (пізніше ООС). Силами підрозділу проведено успішну Павлопіль-Широкінську операцію у 2015 році, виконано низку успішних бойових завдань у районі Світлодарської дуги.

Як долучитися до бригади «Гвардії наступу»?
🔹записатися онлайн на сайті: storm.mvs.gov.ua ;
🔹звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг. Адреси таких ЦНАПів у Миколаївській області:
- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;
- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;
- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;
- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;
- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;
- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.
Також якщо у вас виникли питання, можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20.
Приєднуйся, час повертай своє!